Konkurs HIV/AIDS - PSSE Łobez

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności > 2019 rok

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łobzie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w „Międzywojewódzkim Festiwalu Krótkich Filmów o HIV”.
Konkurs organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej w Warszawie oraz Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku przy współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bydgoszczy, Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Olsztynie, Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie oraz Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział Terenowy w Gdańsku.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz kujawsko – pomorskiego.

Głównym celem konkursu jest przekazanie informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, a także integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej poprzez kontakt ze sztuką i aktywnością artystyczną.

Konkurs zorganizowany będzie w dwóch etapach:
Eliminacje - prace należy składać do dnia 21 marca 2019r. do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie ul. Spedytorska 6/7 70-632 Szczecin;  ogłoszenie listy prac zakwalifikowanych do finału nastąpi do dnia 2 kwietnia 2019 roku;
Finał konkursu 9 kwietnia 2019 roku.

Dokumenty do pobrania:
-
Regulamin
-
Załącznik nr 1
-
Załacznik nr 2
-
Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego