Konkurs - Turniej Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia - PSSE Łobez

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności > 2018 rok

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łobzie, uprzejmie informuje, o VIII edycji  Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia organizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców, w ramach realizacji Ogólnopolskiego  Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj Formę!

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim skierowanym do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjów.
Głównym celem Konkursu jest zwiększenie świadomości wśród młodzieży szkolnej, na temat wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie poprzez pogłębianie wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia, zdrowego stylu życia oraz ich znaczenia dla organizmu człowieka.

Warunkiem przystąpienia uczniów danej szkoły do konkursu jest prawidłowe zgłoszenie placówki przez dyrektora szkoły do Komitetu Organizacyjnego. Zgłoszenia dokonuje się za pośrednictwem modułu rejestracji dostępnego w ramach internetowego Systemu Konkursowego na stronie internetowej Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj Formę!’’ – podstrona konkurs.trzymajforme.pl  w terminie do 14 grudnia 2018r.
Zgłoszenie następuje poprzez wypełnienie online formularza rejestracyjnego dostępnego w ramach Internetowego Systemu Konkursowego, a następnie wygenerowanie formularza zgłoszeniowego szkoły, opatrzenie go pieczęcią i podpisem dyrektora szkoły i przesłanie bezpośrednio on-line do Internetowego Systemu Konkursowego.  


Pliki do pobrania:
Regulamin Konkursu
Zał nr 1 program merytoryczny
Zał nr 2 wykaz literatury
Zał nr 3 Postępowanie Komisji Konkursowej
Zał nr 4 Harmonogram Konkursu
Zał nr 5 Funkcjonalność Internetowego Systemu Konkursowego


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego