Konkurs - "Szkoła wolna od używek" - PSSE Łobez

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności > 2019 rok

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łobzie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu „Szkoła wolna od używek” .

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim skierowanym do szkół ponadgimnazjalnych, organizowanym w ramach programu edukacyjnego „ARS czyli jak dbać o miłość?”. W konkursie mogą wziąć również szkoły ponadgimnazjalne, które nie uczestniczą w programie „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Konkurs realizowany jest w ramach utrzymania trwałości rezultatów Projektu KIK/68 pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży ponadgimnazjalnych.

W tym roku, w celu wzbudzenia większego zainteresowania młodzieży konkursem, zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnienia od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Prace konkursowe wraz z załącznikami należy przesłać do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łobzie, ul. Niepodległości 66/2, 73-150 Łobez do dnia 15 kwietnia 2019r.

Dla laureatów konkursu, przewidziane są trzy nagrody w postaci bonów podarunkowych do sieci sklepów sportowych w wysokości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł (odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce).

Dokumenty do pobrania:
Regulamin konkursu
Zał. 1 Deklaracja uczestnictwa
Zał. 2 Formularz zgłoszeniowy szkoły
Zał. 3 Zgoda na wykorzystanie wizerunku - osoba pełnoletnia
Zał. 4 Zgoda na udział w konkursie i wykorzystanie wizerunku - osoba niepełnoletnia 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego