Bezpieczne Wakacje 2017 - PSSE Łobez

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności > 2017 rok

Rozpoczął się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Aby móc w pełni cieszyć się urokami lata powinniśmy zadbać o to, by wypoczynek dzieci i młodzieży odbywał się w sposób bezpieczny, a przygotowane przez organizatorów i wybrane przez rodziców i dzieci formy wypoczynku nie tylko sprawiały radość, ale miały funkcję edukacyjną i pozostawiły miłe wspomnienia.
„Bezpieczne Wakacje 2017” mają na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania czasu wolnego przez dzieci, młodzież i dorosłych. Zrealizowanie powyższych założeń jest możliwe poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne na terenie naszego powiatu. O bezpieczeństwo wszystkich wypoczywających na naszym terenie zadbają między innymi pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łobzie, Komendy Powiatowej Policji w Łobzie,  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie oraz Straży Miejskiej
w Węgorzynie.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łobzie życzy wszystkim wypoczywającym na naszym terenie udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego