"Czyste Powietrze Wokół Nas" podsumowanie - PSSE Łobez

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności > 2014 rok

Podsumowanie programu edukacji antytytoniowej „Czyste Powietrze Wokół Nas”

12.06.2014r. w Łobeskim Domu Kultury
odbyło się podsumowanie programu edukacji antytytoniowej „Czyste Powietrze Wokół Nas” za rok przedszkolny 2013/ 2014. Program adresowany jest do dzieci pięcioletnich i sześcioletnich oraz ich rodziców. Na terenie powiatu łobeskiego program realizują 3 przedszkola: Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Krasnala Hałabały w Łobzie, Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Resku oraz Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa w Węgorzynie.
W tegorocznym podsumowaniu udział wzięły wszystkie przedszkola realizujące w/w program.
Organizatorem podsumowania była Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Łobzie. Dzieci prezentowały różne formy występów: piosenki, przedstawienia, skecze.
Między występami, koordynator powiatowy programu- Pani Izabela Niedziela, prowadziła dla dzieci quiz. Za prawidłowo udzieloną odpowiedź dziecko otrzymywało bańki mydlane.
W podsumowaniu, jury postanowiło przyznać I miejsce wszystkim przedszkolom.
Uczestnicy podsumowania otrzymali dyplomy oraz nagrody indywidualne i grupowe. Sponsorami nagród było Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „NOVAMYL” z Łobza, Firma Koschem – Ksel Adamus z Węgorzyna oraz Firma „Michałów” Marek Michalczyszyn z Węgorzyna. Ponadto dla wszystkich obecnych na podsumowaniu przygotowany był słodki poczęstunek i napoje ufundowane przez Piekarnię Pana Jana Bujnowskiego z Reska oraz „Wokavit Dystrybucja” z Łobza.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego